екран печатење-гумен-М

Краток опис:

Јапонски најновите полиуретан суровина, одлична носат и растворувач отпор, е многу погодна за мастило леќата растворувач-базирани, високо пати печатење, не деформирани лесно, може да обезбеди различни спецификации, исто така, може да се изменуваат во согласност со барањата на клиентите


детали за производот

Тагови производ

екран печатење-гумен-М-size1Јапонски најновите полиуретан суровина, одлична носат и растворувач отпор, е многу погодна за мастило леќата растворувач-базирани, високо пати печатење, не деформирани лесно, може да обезбеди различни спецификации, исто така, може да се изменуваат во согласност со барањата на клиентите


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !