Screen Printing kruajtëse, kruajtëse Për Pv, kruajtëse Për Solar - plet Printing
 • banner11
 • banner2
 • banner3
i mirëpritur

çfarë bëjmë ne

Shuma Lorem IP
 • qendra sipërmarrja
  qendra sipërmarrja
 • kompani
  kompani

tona techlogies

Plet company is located in Changzhou, China, which is very close to Shanghai. We once sold screen printing inks and served in many electronic industries. He has extensive screen printing experience and realized the importance of squeegee in the screen printing process. In 2013, Plet began to engage in the research and production of support plate squeegee, and established the SPS brand squeegee, which provides stable printing angle and printing pressure for many precision screen printing customers in China.

produktet

Shuma Lorem IP
Squeegee Hardness Tester GS-719N

Squeegee Hardness Tester GS-719N

Squeegee Hardness Tester GS-719N       Made by ...
Mëso më shumë
screen-printing-kruajtëse-M

screen-printing-kruajtëse-M

Japanese materiale të papërpunuara poliuretani fundit, exce ...
Mëso më shumë
Screen Printing Square kruajtëse

Screen Printing Square kruajtëse

Screen Printing Square kruajtëse SPS-ML-SL është u ...
Mëso më shumë
Fiber Glass Board kruajtëse

Fiber Glass Board kruajtëse

  Fiber Glass Board kruajtëse plet Company ...
Mëso më shumë

Produkte

Hetim për çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontakt

 • Changzhou plet Printime Teknologjia CO, LTD.
 • +86 18015055391
 • Eric@plet.cn
WhatsApp Online Chat !