Carbon kruajtëse për diellore

Përshkrim i shkurtër:

procesin e prodhimit Cell, efekti i shtypjes ekran do të ndikojë drejtpërdrejt në efikasitetin e konvertimit të baterisë, shtypjen thelbi është raporti aspekt i paste argjendi pas shtypjes. Prandaj, ekran, paste argjendi dhe kruajtëse duhet të mbahen të reja, kur përgatitja e kërkesave të larta të shtypjes ekran Vetëm dhjetë vjet, kërkesat e linjës porta më shumë dhe më mirë, ka qenë nga fillestar të 60um në tanishme 30um; pasuar nga zëvendësimi kruajtëse (siç tregohet bel ...


Detail Product

Produkt Tags

Fiber-Glass-Board-kruajtëse-For-diellore-size

procesin e prodhimit Cell, efekti i shtypjes ekran do të ndikojë drejtpërdrejt në efikasitetin e konvertimit të baterisë, shtypjen thelbi është raporti aspekt i paste argjendi pas shtypjes. Prandaj, ekran, paste argjendi dhe kruajtëse duhet të mbahen të reja, kur përgatitja e kërkesave të larta të shtypjes ekran

Vetëm dhjetë vjet, kërkesat e linjës porta më shumë dhe më mirë, ka qenë nga fillestar të 60um në 30um aktual; pasuar nga zëvendësimi kruajtëse (siç tregohet më poshtë), tani SPS-AS-SL është gjithnjë e më shumë popullor!

kruajtëse për SOLAR1

pikat e forta kryesore i SPS-si-sl janë:

1 prerëse type buzë

   buzë më të qetë, më të mprehtë, të përshtatshme për 30um dhe më poshtë linjë Printime

2, dizajn njëanshëm

   Edhe pse ngjyhet me bojë për një kohë të gjatë, por presioni shtypjen do të mbeten relativisht të qëndrueshme

刮 胶 印刷 角度 对比

3, super veshje-rezistente poliuretani

   Një edge shtypjen më shumë se 60,000

4, dizajn Anti-statike

   Ulja e energjisë elektrike statike në procesin e shtypjes, linja shtypjen është më e drejtë

 

Për llojet e makinës: MAXWELL (Kinë), Baccini (Itali), Dek (United Kingdom), Folungwin (Kinë)

 

ofrojnë kruajtëse shërbime të përshtatur

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !