Fiber Glass Board kruajtëse

Përshkrim i shkurtër:

  Fiber Glass Board kruajtëse plet kompania filloi të prodhojë dhe të shesë SPS fotovoltaike markë tekstil me fije qelqi bordit kruajtëse nga 2011. Së bashku me zhvillimin e industrisë fotovoltaike, rrjeti i paste argjendi fotovoltaike po bëhet më i vogël dhe të hollë, FGB zam scraping është reformuar dhe modernizuar disa herë , Për të përmbushur kërkesat aktuale të shtypjes më të PV. SPS-FGB-SL kruajtëse është solvent-rezistente veshin poliuretani, shtypje Japonisë frekuencë të lartë. Thikë bërë nga pr ...


Detail Product

Produkt Tags

Fiber-Glass-Board-kruajtëse-For-diellore-Size1

 

Fiber Glass Board kruajtëse

Plet kompania filloi të prodhojë dhe të shesë SPS fotovoltaike markë tekstil me fije qelqi bordit kruajtëse nga 2011. Së bashku me zhvillimin e industrisë fotovoltaike, rrjeti i paste argjendi fotovoltaike po bëhet më i vogël dhe të hollë, FGB zam scraping është reformuar dhe modernizuar disa herë, për të përmbushur kërkesat aktuale të shtypjes më të PV.

SPS-FGB-SL kruajtëse është solvent-rezistente veshin poliuretani, shtypje Japonisë frekuencë të lartë. Thikë bërë nga rëndë saktësi dhe lustrim, thikë qetë, linjë shtypjen e vazhdueshme. Kruajtëse plastike kontrollit saktësi madhësinë e rreptë për të përmbushur kërkesat shtypjen lartë saktësi.

Mund të personalizohet sipas kërkesave të konsumatorëve

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !