Lajme

 • Post time: Jun-19-2019

  The Pennsylvania, Department of Agriculture, uses a risk-based inspection reporting process for restaurants and other food handlers. Duke on Liberty, 1002 N. Duke St., May 13. Light is not shielded or shatter-proof in the walk-in cooler. Black, moist residue on the ice machine deflector plate; cl...Lexo më shumë »

 • Post time: Jun-19-2019

  The Worldwide Scrubber-Dryers Market is a recently published research report that covers every aspect of Global Scrubber-Dryers 2018 along with in-detailed analysis of Scrubber-Dryers market growth elements, Scrubber-Dryers market trends, size, demand and Scrubber-Dryers market distribution. The ...Lexo më shumë »

 • Post time: Jun-12-2019

  Glass screen printing refers to a screen printing method using a glass plate or a glass container as a main product. The use of glass has a long history in China, and even in today’s modern era, glass still plays an important role in our lives. At present, the financial crisis originating o...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Mar-23-2018

  Pavarësisht nga lloji i shtypjes ekran, rrjetë duhet të pastrohen dhe degreased para përdorimit. Nëse puna përkatëse degreasing nuk është bërë, në ekran do të delaminated ose shkatërruar në procesin e shtypjes. Nëse leckë neto nuk është pastruar në kohë, ajo do të jetë e ngaterruar dhe shtypjen ekran do të ...Lexo më shumë »

 • SPS-FGB Fiber Glass Board kruajtëse
  Ora Post: Mar-23-2018

  Edhe pse rënia e përgjithshme ekonomike në vitin 2015, por industria shtypjen ekran ende arritur rezultate të mira, në këtë vit, shumica e kompanive shtypjen ekran edhe nëpërmjet optimization produktit, integrimin e burimeve dhe transformimit të tjera, duke shpresuar të shpejt të kapur të industrisë së komandues heig ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Mar-23-2018

  printer Screen punojnë parim Hyrje - 1. Plan ekran të sheshtë veprat shtypjen makinë. 1 Plane printing machine ekran program të ciklit të punës. Në rastin e një banesë klishe type ekran makine gjysmë-automatike njëngjyrësh shtypjen ekran, një prej cikleve të tij të punës është: ushqyerit → pozicionimi → bien ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Mar-23-2018

  Dots në shtypje të luajë një rol shumë të rëndësishëm. Dots mund të transferojë shkallëzime, nivelet, dhe ngjyrat e imazhit. Çdo reflektime apo transmetimet janë të përbërë nga grimca pigment ose grimca argjendi për të formuar një ton të vazhdueshme humbje e ngjyrës. Ky ton humbje e ngjyrës dhe shtresa duhet të fotografohet apo Metodologjia tjera ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Mar-23-2018

  Për klientët të cilët blejnë printera ekran, atë që ata janë më të shqetësuar në lidhje është nëse makinat e blera mund të jetë fitimprurës. Në krahasim me operacionet tradicionale manuale, printera gjysmë-automatike ose plotësisht automatike ekran kanë përparësitë e mëposhtme: 1. Së pari, të zvogëlojë kostot e punës. Së dyti, s ...Lexo më shumë »

 • 2017 Shenzhen prekje Ekspozita Screen
  Ora Post: Mar-23-2018

  2017 Shenzhen Prekje Ekspozita Screen u mbajt më 24 nëntor në Konventën Shenzhen dhe qendrën e ekspozitave. Plet ekspozuara FGB tekstil me fije qelqi bordit kruajtëse, si bordi fibër karboni kruajtëse, dhe mulli automatik kruajtëse. SPS shtypjen ekran kruajtëse është klasifikuar në tri kategori: ...Lexo më shumë »

 • Vietnam Screen Printing Exhibition 2017
  Ora Post: Mar-23-2018

  Më 12 maj 2017, ekspozita e dytë shtypjen ekran u mbajt në Qendrën e Ekspozita Saigon në Ho Chi Minh City, Vietnam. markë kruajtëse SPS mori pjesë në ekspozitë dhe nisur AS njëanshme kruajtëse fibër karboni. Avantazhet e si fibër karboni kruajtëse: 1, mbështetje e njëanshme është m ...Lexo më shumë »

 • 2016 gjysmëpërçues dhe Mikroelektronika Ekspozita
  Ora Post: Mar-23-2018

  Plet emëron SPS kruajtëse Sales dhe stafit teknik për të vizituar ekspozitën gjysmëpërçues dhe Mikroelektronika mbajtur në Big Sight në Tokio më 18 janar, 2016 për të kuptuar teknologjitë e shtypjes ekran dhe shkëmbejnë proceset gjobë shtypjen ekran, gjatë komunikimit, shtypjen ekran pr ...Lexo më shumë »

 • SPS kruajtëse pjesë në 2015 CSGIA Ekspozita
  Ora Post: Mar-23-2018

  Më 21 tetor 2015, në Qendrën e Re Ndërkombëtare Expo Shanghai, SPS nisur FGB fije qelqi bordit kruajtëse dhe M-lloj tretës-rezistente veshin-rezistente kruese, e cila ishte e njohur gjerësisht nga konsumatorët. markë kruajtëse SPS është bërë nga poliuretani kruajtëse japoneze dhe të përpunuara në ...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat !