Contact Us

ChangZhou Plet Технологија на печатење копродукции, ООД.

Контактирајте не

20200511143202

адреса

Нова сила вложување центар 21A, QingyangRoad № 1, Changzhou Сити, Jiangsu провинција, Кина

Е-пошта

Eric@plet.cn

телефон

+86 18015055391

часа

Понеделник-Петок 9ч 6 часот наутро за да се
Saturday:10am to 2pm
Sunday:Closed

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас