Contact Us

Changzhou plet Printime Teknologjia CO, LTD.

Na kontaktoni

20200511143202

Adresë

New ndërmarrje të energjisë qendër 21A, QingyangRoad NO.1, Changzhou City, Jiangsu Province, China

E-mail

Eric@plet.cn

telefon

+86 18015055391

orë

E hënë-e premte: 09:00 në 6 të mëngjesit
Saturday:10am to 2pm
Sunday:Closed

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne