Lajme

 • Zgjerimi veror i Plet në 2020

  Plet organizes three group activities every year, which provides employees with opportunities to relax physically and mentally, as well as enhance communication and communication between employees. Every time the company's collective activities will let the employees bri...
  Lexo më shumë
 • Marka SPS dhe Marka Japoneze Bando morën pjesë në Ekspozitën me Prekje Shenzhen 2019

  Marka SPS dhe Marka Japoneze Bando morën pjesë në Ekspozitën me Prekje Shenzhen 2019

  Nga 21 Nëntor deri më 23 Nëntor 2019, Ekspozita me prekje dhe ekran të plotë Shenzhen me prekje dhe shfaqje në industrinë e ekranit me prekje të Kinës u lansua me madhështi në Qendrën e Ekspozitave të Konventës dhe Ekspozitës Shenzhen. Si moti i industrisë së brendshme të ekranit me prekje, kjo ekspozitë ...
  Lexo më shumë
 • Goma pastruese SPS dhe goma pastruese Bando morën pjesë me sukses në Ekspozitën e Printimeve të Rrjetit Azi-Paqësor 2019

  Goma pastruese SPS dhe goma pastruese Bando morën pjesë me sukses në Ekspozitën e Printimeve të Rrjetit Azi-Paqësor 2019

  Changzhou Plet Printing Technology is a professional agency of Japanese Solvent Resistant Squeegee,which contains SPS branded and Original Japan Bando Scraper.During ASGA & CSGIA 2019 Screen Printing & Digital Printing Exhibition held in Shanghai New Internationa...
  Lexo më shumë
 • Mbetjet e ngjashme me brejtësit, formula e foshnjës data e shitjes së kaluar: Inspektimet e restoranteve në Lancaster County: 7 qershor 2019 | Inspektimet e restoranteve

  Pensilvania, Departamenti i Bujqësisë, përdor një proces raportimi të bazuar në rrezik për restorantet dhe mbajtësit e tjerë të ushqimit. Duke on Liberty, 1002 N. Duke St., 13 maj. Drita nuk është e mbrojtur ose e shkatërruar në ftohësin e hyrjes. Mbetje e zezë dhe e lagur në pllakën e deflektorit të makinës akull; cl ...
  Lexo më shumë
 • Tregu Global pastrues-tharës (2018-2023) sipas llojit të produktit, aplikacioneve, të ardhurave, mundësive, lojtarëve, rajoneve

  Tregu Botëror i Pastruesve të Pastruesve është një raport studimi i botuar së fundmi që mbulon çdo aspekt të Global Scrubber-Dryers 2018 së bashku me analizën e hollësishme të elementeve të rritjes së tregut Scrubber-Dryers, tendencat e tregut Scrubber-Dryers, madhësia, kërkesa dhe tregu i Dry-Dryers shpërndarja. ...
  Lexo më shumë
 • Duke folur për shtypjen e xhamit në ekran

  Shtypja në ekran qelqi i referohet një metode të shtypjes në ekran duke përdorur një pllakë xhami ose një enë qelqi si një produkt kryesor. Përdorimi i qelqit ka një histori të gjatë në Kinë, madje edhe në epokën e sotme moderne, qelqi ende luan një rol të rëndësishëm në jetën tonë. Aktualisht, kriza financiare me origjinë nga ...
  Lexo më shumë
 • Ekran shtypjen ekran këshilla të mirëmbajtjes

  Pavarësisht nga lloji i shtypjes ekran, rrjetë duhet të pastrohen dhe degreased para përdorimit. Nëse puna përkatëse degreasing nuk është bërë, në ekran do të delaminated ose shkatërruar në procesin e shtypjes. Nëse leckë neto nuk është pastruar në kohë, ajo do të jetë e ngaterruar dhe shtypjen ekran do të ...
  Lexo më shumë
 • SPS-FGB Fiber Glass Board kruajtëse

  SPS-FGB Fiber Glass Board kruajtëse

  Edhe pse rënia e përgjithshme ekonomike në vitin 2015, por industria shtypjen ekran ende arritur rezultate të mira, në këtë vit, shumica e kompanive shtypjen ekran edhe nëpërmjet optimization produktit, integrimin e burimeve dhe transformimit të tjera, duke shpresuar të shpejt të kapur të industrisë së komandues heig ...
  Lexo më shumë
 • Punimet printing machine ekran

  printer Screen punojnë parim Hyrje - 1. Plan ekran të sheshtë veprat shtypjen makinë. 1 Plane printing machine ekran program të ciklit të punës. Në rastin e një banesë klishe type ekran makine gjysmë-automatike njëngjyrësh shtypjen ekran, një prej cikleve të tij të punës është: ushqyerit → pozicionimi → bien ...
  Lexo më shumë
 • futja e rrjetit Printime dhe funksioni i saj

  Dots në shtypje të luajë një rol shumë të rëndësishëm. Dots mund të transferojë shkallëzime, nivelet, dhe ngjyrat e imazhit. Çdo reflektime apo transmetimet janë të përbërë nga grimca pigment ose grimca argjendi për të formuar një ton të vazhdueshme humbje e ngjyrës. Ky ton humbje e ngjyrës dhe shtresa duhet të fotografohet apo Metodologjia tjera ...
  Lexo më shumë
 • Si për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit ekran shtypjen makinë dhe të cilësisë printim

  Për klientët të cilët blejnë printera ekran, atë që ata janë më të shqetësuar në lidhje është nëse makinat e blera mund të jetë fitimprurës. Në krahasim me operacionet tradicionale manuale, printera gjysmë-automatike ose plotësisht automatike ekran kanë përparësitë e mëposhtme: 1. Së pari, të zvogëlojë kostot e punës. Së dyti, s ...
  Lexo më shumë
 • 2017 Shenzhen prekje Ekspozita Screen

  2017 Shenzhen prekje Ekspozita Screen

  2017 Shenzhen Prekje Ekspozita Screen u mbajt më 24 nëntor në Konventën Shenzhen dhe qendrën e ekspozitave. Plet ekspozuara FGB tekstil me fije qelqi bordit kruajtëse, si bordi fibër karboni kruajtëse, dhe mulli automatik kruajtëse. SPS shtypjen ekran kruajtëse është klasifikuar në tri kategori: ...
  Lexo më shumë
 • Ekspozita e Shtypjes së Ekranit në Vietnam 2017

  Ekspozita e Shtypjes së Ekranit në Vietnam 2017

  Më 12 maj 2017, ekspozita e dytë shtypjen ekran u mbajt në Qendrën e Ekspozita Saigon në Ho Chi Minh City, Vietnam. markë kruajtëse SPS mori pjesë në ekspozitë dhe nisur AS njëanshme kruajtëse fibër karboni. Avantazhet e si fibër karboni kruajtëse: 1, mbështetje e njëanshme është m ...
  Lexo më shumë
 • 2016 gjysmëpërçues dhe Mikroelektronika Ekspozita

  2016 gjysmëpërçues dhe Mikroelektronika Ekspozita

  Plet emëron SPS kruajtëse Sales dhe stafit teknik për të vizituar ekspozitën gjysmëpërçues dhe Mikroelektronika mbajtur në Big Sight në Tokio më 18 janar, 2016 për të kuptuar teknologjitë e shtypjes ekran dhe shkëmbejnë proceset gjobë shtypjen ekran, gjatë komunikimit, shtypjen ekran pr ...
  Lexo më shumë
 • SPS kruajtëse pjesë në 2015 CSGIA Ekspozita

  SPS kruajtëse pjesë në 2015 CSGIA Ekspozita

  Më 21 tetor 2015, në Qendrën e Re Ndërkombëtare Expo Shanghai, SPS nisur FGB fije qelqi bordit kruajtëse dhe M-lloj tretës-rezistente veshin-rezistente kruese, e cila ishte e njohur gjerësisht nga konsumatorët. markë kruajtëse SPS është bërë nga poliuretani kruajtëse japoneze dhe të përpunuara në ...
  Lexo më shumë