SPS-FGB Fiber Glass Board Squeegee

Edhe pse rënia e përgjithshme ekonomike në vitin 2015, por industria shtypjen ekran ende arritur rezultate të mira, në këtë vit, shumica e kompanive shtypjen ekran edhe nëpërmjet optimization produktit, integrimin e burimeve dhe transformimi tjetër, duke shpresuar për të shpejt të kapur lartësitë komanduese të industrisë së, i cili gjithashtu promovimin e zhvillimi i industrisë së shtypjes ekran. Aktualisht, shtypjen ekran është përmirësuar më tej dhe përmirësuar si në teknologji automatizimi, teknologji sigurimit të cilësisë, dhe në nivelin e pajisjeve dhe materialeve të prodhimit.

1

Në zhvillimin e industrisë së shtypjes ekran, Bojëra, ekran ekranet shtypjen, dhe makina shtypi janë shpesh shqetësuese. Megjithatë, disa njerëz janë të interesuar në shtypjen ekran dhe kruajtëse. Megjithatë, kruajtëse luan një rol kyç në përsosuri dhe stabilitetin e shtypjes. Roli. Changzhou Preet Printime Teknologjia Co, Ltd (shkurtuar si "Platt") është një furnizues profesional të konsumit shtypjen ekran. Sipas hulumtimit dhe të vështirë punën e tij të palodhur, SPS Precision Screen Printing dhe kruajtëse ka fituar gradualisht njohjen e tregut dhe të industrisë. Mjaft i njohur. Në vitin 2016, produktet kryesore Pratt janë tekstil me fije qelqi SPS-FGB scraping dhe SPS-FGB-AS fibër karboni scraping antistatike.

2

Avantazhi i SPS-FGB tekstil me fije qelqi scraping është se bordi fibër qelqi mbështet zam scraping. Edhe në qoftë se zam scraping është ngjyhet në bojë për një kohë të gjatë, shtypjen nuk është deformuar lehtë. Prandaj, SPS-FGB bord fije qelqi scraping zam mund të sigurojë një presion të qëndrueshme printim. , Kënd përputhje shtypje, rezistencë të lartë konsumuarit dhe rezistenca tretës, të përshtatshme për industrinë e shtypjen ekran saktësi të tilla si linjat e bukura, dot shtypjen dhe kontrollin trashësi film, të tilla si: touch ekran shtypjen e zezë dhe e bardhë e ekranit të mbuluar, Touch Screen TP argjendi kontrollit trashësi film (kursyer 8% Paste Silver), Home Appliance Dekorimi Industrisë Color transparent & Dot Printing, Home Appliance Dekorimi Industrisë Pearl Powder Printing (Screen Printing Easy To Ink), Automobile Pult Industri pastrim Bojëra dhe transparente Color Printing, Drita Guide Plate Industri Dot Printime, RF Label Printime Superfine Silver Line, fotovoltaike shtypjen linjës rrjetit dhe kështu me radhë.

SPS-FGB-AS fibër karboni anti-statike kruajtëse jo vetëm që ka performanca plotë i tekstil me fije qelqi FGB kruajtëse, ajo gjithashtu mund të lëshojë energjisë elektrike statike të krijuara gjatë procesit të shtypjes. Për shkak se SPS-FGB-AS anti-statike fibër karboni scraping zam është bërë nga përçueshëm bordit fibër karboni dhe anti-statike AS scraping zam, AS scraping gome me sukses mund të zvogëlojë vlerën scraping rezistencës në 10 MΩ, e cila mund të lirohet gjatë printimit proces. Të energjisë elektrike statike, për të shmangur akumulimin elektrostatike në procesin e shtypjes ekran dhe fenomenin e vizatimit dhe fluturimit ngjyrë, e cila gjithashtu ta rrisë cilësinë e produktit.

3

Quality jep ngrohtësi e produktit, pasqyron karakterin e kompanisë, dhe është gjithashtu një avantazh për zhvillimin e kompanisë. Për cilësinë e produktit, Prete mënyrë rigoroze kontrollet e lëndëve të para, miraton proceset shkencore e prodhimit, dhe ekzekuton procedura rigoroze të testimit. Nga perspektiva e tregut, strategji Pret ka arritur rezultate shumë të mira. Por armatimit të rëndë Pret nuk është i kufizuar në këtë. Në epokën e përvojës së shërbimit të orientuar, Pretto vë shërbimin së pari në zhvillimin e ndërmarrjes, dhe ka një rrjet të plotë të marketingut dhe para-shitjes dhe të sistemit të pas shitjes shërbimi. Online para-shitjes konsultime teknike mund të kryhet nga të dy kanaleve online dhe offline, dhe planet racionalizimin dhe shërbimet pas-shitjes standardizimit mund të merret gjatë shitjes, në mënyrë që të plotësojë kërkesat e konsumatorëve në masën maksimale të mundshme. Misioni Pratt-së: futja e ekranit mëndafshi shtypjen e produkteve të reja, procese të reja, dhe për të nxitur zhvillimin e industrisë ekran mëndafshi.

4


Post time: Mar-23-2018